Windykacja należności ochrona dłużników Tło baneru

Windykacja należności ochrona dłużników

Strona główna » Zakres usług » Windykacja należności ochrona dłużników

Wsparcie prawnicze a windykacja należności

Windykacja należności to dwa słowa, które mogą źle się kojarzyć. Jednak czasem potrzebne jest wsparcie w tym temacie, jeżeli dłużnik zwleka z zapłatą zaległości. Czasem potrzebne jest wsparcie w zakresie windykacji należności, które nasza kancelaria jest w stanie zapewnić.

Windykacja Olsztyn – dlaczego warto korzystać z pomocy prawnej?

Wiele osób z góry zakłada, że windykacja powinna zostać przeprowadzona przez firmę, która specjalizuje się w tym temacie. Dlaczego? Bo tak każe opinia, która krąży w społeczeństwie.

Trzeba mieć jednak świadomość tego, że dochodzenie roszczeń to tak naprawdę proces, który powinien odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Działania muszą zostać zaplanowane przez osoby, jakie mają uprawnienia. Firma windykacyjna takich uprawnień nie ma.

Wsparcie prawnicze a windykacja należności

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług na stronie: https://www.olsztyn-adwokat.pl/category/zakres-uslug

To dlatego kancelaria adwokacka jest lepszą propozycją. Adwokat pomoże w przeprowadzeniu procesu windykacji należności. Tak, aby mieć pewność, że każdy krok jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

Zapraszamy do skorzystania z naszej obsługi, jeżeli zależy Wam na skutecznym dochodzeniu roszczeń o zapłatę zadłużenia z różnego rodzaju tytułów.

Odpowiedzialność kancelarii adwokackiej

Windykacja Olsztyn to proces krótki lub długi. Wszystko tak naprawdę uzależnione jest od tego, z jak skomplikowaną sprawą ma się do czynienia.

Należy mieć jednak świadomość, że firma windykacja Olsztyn nie bierze tak naprawdę odpowiedzialności za to, co może stać się po drodze. Jeżeli pójdzie coś nie tak, to nie mają oni nawet obowiązkowego ubezpieczenia OC, więc żaden z klientów nie będzie miał prawa ubiegać się o odszkodowanie.

Odpowiedzialność kancelarii adwokackiej

Potrzebujesz wsparcia w innym zakresie – zapraszam do kontaktu!

W przeciwieństwie do kancelarii odszkodowawczej, ubezpieczenie OC to nasz obowiązek. Tym samym bierzemy bowiem pełną odpowiedzialność za to, co będzie działo się podczas dochodzenia należności. Windykacja długów Olsztyn zostaje starannie zaplanowana. Nie dopuszcza się do tego, aby pojawiły się jakieś uchybienia. Jeżeli już jednak coś się stanie, można dochodzić swoich praw z tytuły posiadanego ubezpieczenia OC.

Pomożemy Wam wystawić wezwania do zapłaty, jak również będziemy z Wami na każdym etapie postępowania sądowego.

Kompleksowe usługi windykacyjne

Adwokat Olsztyn to osoba, która formalnie mówiąc, pełni zawód zaufania publicznego. Jest to ważne – w szczególności, jeżeli mowa o takich sprawach, jak ewentualne należności firmy lub osobiste. Temat jest bardzo delikatny – bez względu na to, czy spojrzy się na niego z perspektywy osoby zadłużonej, jak również człowieka, który nie może doczekać się na spłatę należności.

W związku z tym nie trzeba obawiać się tego, że adwokat będzie w stanie powiedzieć komuś o sprawie, którą przyszło mu prowadzić. Obejmuje go tajemnica zawodowa. Cała sprawa prowadzona jest z zachowaniem najwyższych standardów. To, co zostanie powiedziane pomiędzy klientem a prawnikiem, który świadczy usługi windykacyjne, nie zostanie przekazane nikomu dalej.

Kompleksowe usługi windykacyjne

Każdy adwokat będzie odpowiedzialny za swoje działania. Są one tak zaplanowane, aby zminimalizować ryzyko strat. W przeciwieństwie do firm windykacyjnych, które nawet nie są zobowiązane do tego, aby uważać na to, co tak naprawdę będą robić. Warto skorzystać z pomocy prawnej naszej kancelarii, która świadczy kompleksowe usługi.

Działania prawnicze w sprawach windykacyjnych

Adwokat Olsztyn Maciej Karpiński i Patrycja Karpińska pozostają ze swoim klientem na każdym etapie windykacji należności. Mowa tu o obydwu stronach. Tak, bowiem nie można zapomnieć o tym, że kancelaria windykacyjna stara się także zapewnić skuteczną ochronę klientom, którzy znajdują się po tej drugiej stronie.

Adwokat Olsztyn - Maciej Karpiński

Nasza kancelaria jest także w stanie zapewnić takie usługi jak:


Zobacz również
Inne usługi naszej Kancelarii

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe
Szybki kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Kancelaria Adwokacka
ul. Prosta 23/2, 10-028 Olsztyn

Adwokat Maciej Karpiński
Tel. 793 104 599
e-mail: m.karpinski@olsztyn-adwokat.pl

Adwokat Patrycja Karpińska
Tel. 510 165 584
e-mail: dr.p.karpinska@olsztyn-adwokat.pl

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej Zaufaj naszej Kancelarii

Skontaktu się z nami
Wyjście
Przewiń na górę