O Kancelarii Tło baneru

O Kancelarii

Strona główna » O Kancelarii

Sukces naszych Klientów jest także naszym sukcesem

W związku z czym uzyskanie przez Klientów Kancelarii satysfakcji i zadowolenia z powierzonych nam spraw jest dla nas niezmiernie istotne.

Oferuje pomoc prawną w różnego rodzaju sprawach

Kancelaria Adwokacka w Olsztynie prowadzona przez adwokata Macieja Karpińskiego i adwokat Patrycję Karpińską w ramach swojej działalności oferuje pomoc prawną w różnego rodzaju sprawach z zakresu prawa rodzinnego (m.in. rozwód, podział majątku, alimenty), prawa cywilnego (m.in. sprawy spadkowe, o zachowek, odszkodowanie, zadośćuczynienie, dotyczący windykacji należności, czy roszczenia z umów), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (m.in. roszczenia ze stosunku pracy, odwołania od wypowiedzenia/rozwiązania stosunku pracy, odwołania od decyzji ZUS, czy ZER MSWiA w sprawach funkcjonariuszy służb mundurowych), prawa karnego (m.in. obrony w sprawach karnych i wykroczeniowych, reprezentacja osób pokrzywdzonych na skutek przestępstwa), prawa gospodarczego i handlowego (m.in. spory między przedsiębiorcami, roszczenia z umów, sprawy o zapłatę, obsługa prawna przedsiębiorców, w tym spółek) oraz prawa administracyjnego (m.in. sprawy dotyczące cudzoziemców tj. postępowania dotyczące udzielenia ochrony międzynarodowej, postępowania w sprawie legalizacji pobytu w Polsce czy udzielanie pomocy w sytuacji umieszczenia w strzeżonym ośrodku dla cudzoziemców).

Kancelaria Adwokacka adwokata Macieja Karpińskiego i adwokat Patrycji Karpińskiej z siedzibą w Olsztynie podejmuje się prowadzenia spraw na terenie całej Polski, w szczególności Olsztyna oraz innych miast województwa warmińsko-mazurskiego. Świadczymy także usługi na rzecz osób stale przebywających poza granicami Polski.

Szybki kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Kancelaria Adwokacka
ul. Prosta 23/2, 10-028 Olsztyn

Adwokat Maciej Karpiński
Tel. 793 104 599
e-mail: m.karpinski@olsztyn-adwokat.pl

Adwokat Patrycja Karpińska
Tel. 510 165 584
e-mail: dr.p.karpinska@olsztyn-adwokat.pl

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej Zaufaj naszej Kancelarii

Skontaktu się z nami
Wyjście
Przewiń na górę